banner

Emulatory

Emulatory

Emulator wskaźnika poziomu paliwa UNIVERSALE (RELC/ UNI )
Emulator wskaźnika poziomu paliwa “UNIVERSALE“ jest urządzeniem będacym w stanie przywrócić prawidłowy poziom paliwa w pojazdach wyposażonych w w najnowszej generacji układ trip – computer, który w czasie wykorzystywania gazu może wskazywać na desce rozdzielczej nieprawidłowy poziom paliwa, ponieważ komputer ten nie potrafi przetworzyć informacji, iż pojazd ten zasilany jest przez paliwo alternatywne (LPG lub CNG). Przy każdym uruchomieniu silnika, emulator poprowadzi układ trip-computer do przeprowadzenia kontroli rzeczywistego poziomu paliwa w zbiorniku, co zostanie wyświetlone na desce rozdzielczej. 

 

Adapter emulatora 4 cylindry (ROM 124 )
Adapter emulatora 4 cylindry jest urządzeniem niezbędnym tylko dla niektórych modeli samochodów, które, po zainstalowaniu jednostki wtrysku gazu, zapisują nieprawidłowości na wtryskiwaczach paliwa.

Emulator odłączenia wtryskiwaczy paliwa 4 cylindry (ROM 150)
Emulator odłączenia wtryskiwaczy symuluje działanie wtryskiwaczy benzyny podczas zasilania pojazdów gazem, unikając aktywacji lampki: sprawdź silnik (check – engine) i pojawieniu się jakichkolwiek nieprawidłowości. Do zastosowania z tradycyjnymi systemami zasilającymi GPL / METANO nie wtryskowymi.

Aktualności

zobacz wszystkie aktualności